استاندارفارس:مسئولان باید کنارسرمایه گذاران و کارآفرینان باشنداسماعیل تبادار پنجشنبه در دیدار با فعالان اقتصادی شهرستان داراب اظهارداشت:در شرایط کنونی کشور، ایجاد اشتغال و کارآفرینی امری ضروری و مورد تاکید سران نظام جمهوری اسلامی است و سرمایه گذاری بخش خصوصی یکی ار مهمترین راه های دستیابی به اشتغال است.
وی ادامه داد: زمانی که فردی به عنوان سرمایه گذار قصد ایجاد شغل دارد همه مسئولان دستگاه های اجرایی موظف هستند با نگاهی بسیط و ذهنی آگاه زمینه ها را بر اساس قانون برای سرمایه گذاران و کارآفرینان فراهم کنند.
تبادار با بیان اینکه شهرستان داراب قابلیت ها و ظرفیت های بیشماری دارد و این توانمندی ها کمتر مورد توجه قرار گرفته است، افزود: همه تلاش و همت مسئولان و متولیان امر باید برای رفع موانع موجود بر سر راه شکوفایی این قابلیت ها باشد.
استاندار فارس با بیان اینکه مردم ایران همواره در همه شرایط حساس دلسوز نظام و پایبند به خون شهدا هستند، از همه مسئولان خواست جوابگویی به مردم را در اولویت کار خود قرار دهند و در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی مسائل آنها باشند.
تبادار با قدردانی از خیران نیک اندیش شهرستان داراب که در زمینه های مختلف خدمات ارزنده و خدا پسندانه ای بنا نهاده اند، گفت: مسئولان دستگاه های اجرایی باید تسهیلات بیشتری برای خیران در نظر بگیرند و در راه اندازی و تسریع امور آنها بیش از پیش تلاش کنند.
شهرستان داراب در 225 کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.
خبرنگار: مجتبی صالحی ** انتشار:‌غلامرضا مالک زاده
9877/ 1876انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید