برگزاری آموزش پایدار سازی شغلی برای مددجویان البرزیشاهین رضایی روز یکشنبه در همایش آموزشی پایدارسازی مشاغل و راه های موفقیت در کسب و کار که با حضور 200 مددجوی کارآفرین کرجی با مشارکت اداره کل فنی و حرفه ای استان البرز برگزار شد با اشاره به ضرورت توجه بیشتر به ایجاد ثبات در مشاغل مددجویان افزود : کمک به پایداری و ارتقاء ضریب موفقیت شغلی برای مددجویان مجری طرح های خودکفایی و همچنین کسانی که در شرف دریافت تسهیلات اشتغال هستند از جمله اهداف برگزاری این همایش ها است .
وی با بیان اینکه ، دانش فنی و مهارت حرفه ای کلید اصلی موفقیت در فعالیت های اشتغالزایی کمیته امداد است ، خاطرنشان کرد : همایش آموزشی پایدارسازی مشاغل و راه های موفقیت در کسب و کار با حضور 200 مددجوی کارآفرین کرجی با مشارکت اداره کل فنی و حرفه ای استان البرز برگزار شد .
رضایی با تاکید بر تداوم ارائه خدمات آموزشی پایدارسازی شغل به مددجویان کارآفرین ، گفت : بیش از یکهزار مددجوی مستعد فاقد مهارت ، طی شش ماه گذشته و با توجه به علاقه مندی و سنجش بازار کار با هماهنگی این نهاد جهت گذراندن دوره های آموزشی بلند مدت به مراکز معتبر تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای معرفی شدند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد البرز بهره گیری از اساتید مجرب و اعطای مدرک رسمی به مددجویان را دو ویژگی این طرح دانست و افزود : مطابق تفاهم نامه منعقد شده بین مسئولان ارشد نهاد و سازمان فنی حرفه ای در سال اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال ، سطح همکاری ها در استان ها افزایش خواهد یافت .
وی با بیان اینکه آموزش های بلند مدت ارائه شده در رشته های شغلی صنعتی و خدماتی بوده است ، گفت : آموزش های فنی وحرفه ای به صورت کوتاه مدت و بلند مدت ، با توجه به محوری بودن نقش توانمندی خانواده های محروم وکم بضاعت به عنوان گامی موثر برای جهش این افراد در میدان اقتصادی با جدیت در حال انجام است.
رضایی با اشاره به اینکه طرح های اشتغال ، تحت نظارت مستمر و راهنمایی مداوم کارشناسان اشتغال این اداره کل قرار دارد یادآور شد : توانمند سازی خانواده های تحت حمایت از طریق مشاوره شغلی ، ارائه آموزش های فنی و حرفه ای و پرداخت تسهیلات اشتغال زایی انجام و هر ساله تعدادی از مددجویان با این شرایط صاحب شغل می‌شوند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد البرز، بیان کرد: طرح‌های اشتغال بر اساس استعداد و توانایی‌های فردی مجریان و با ارائه‌ آموزش های فنی ، تخصصی و مهارت‌آموزی به آنان اجرا می شود و نقش بسزایی در خودکفایی جامعه هدف دارد .
وی افزود : بودجه مورد نیاز برای اجرای طرح های اشتغالزایی ، از محل اعتبارات بانک ها و کمیته امداد تامین و پرداخت می شود .
رضایی در ادامه آمادگی کمیته امداد استان البرز را برای فراهم نمودن مشارکت صاحبان صنایع ، مشاغل و اصناف در خصوص ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان و نیازمندان تحت حمایت و غیر تحت حمایت اعلام کرد و گفت : مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در صورت دریافت تسهیلات اشتغال و رسیدن به مرحله کسب استقلال اقتصادی به تدریج از چرخه حمایتی این نهاد خارج می شوند .
8029/ 6155خبرنگار: حکیمه کشاورز** انتشار دهنده : محمد عزیزپورانتهای پیام /*

‘;$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}
function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}ارسال به دوستان
شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید