تعاونی های برتر اندیمشک تجلیل شدندبه گزارش خبرنگار ایرنا فرماندار شهرستان اندیمشک در این مراسم تقویت فعالیت های اشتغالزا در قالب تعاونی ها را یک فرصت برای ایجاد اشتغال دانست و گفت:تحقق شعار سال منوط به بهره گیری از همه فرصت های موجود در شهرستان است که تعاونی ها و واحدهای تولیدی نقش مهمی در این زمینه دارند.
پیمان جهانگیری افزود:یک هزار و 321 فرصت شغلی در بخش های تعاونی های خدمات ، کشاورزی و صنعت شهرستان ایجاد شده است که نشان دهنده ظرفیت مطلوب در این حوزه است.
وی بیان کرد:عمده تعاونی های شهرستان اندیمشک در بخش کشاورزی،پوشاک، فرش،عمران و مسکن فعال هستند و در سایر بخش ها نیز می توان این ظرفیت را مورد استفاده قرار داد.
رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اندیمشک هم گفت:در حال حاضر 667 تعاونی در شهرستان اندیمشک ثبت شده است که از این تعداد 326 تعاونی غیرفعال هستند.
سید ناصر حسینی افزود:با فعال شدن همه تعاونی های ثبت شده اشتغال در شهرستان به طور قابل توجهی تغییر خواهد داشت.
وی با بیان این که دولت به توسعه تعاونی‌ها نگاه ویژه دارد، افزود: اختصاص یک و نیم میلیارد دلار به حوزه تعاونی‌ها توسط دولت،بیانگر نگاه ویژه به خدمات این حوزه بوده که با جذب این اعتبارها یک هزار روستا، تحت پوشش خدمات مربوط به توسعه تعاونی‌ها، قرار می‌گیرند.
در این مراسم از 20 تعاونی برتر شهرستان اندیمشک تجلیل شد.

/6002/7281
خبرنگار:زهرا دهقان*انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید