ربیعی:سهم بهداشت از تولید ناخالص داخلی کشور رضایت بخش نیستبه گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «علی ربیعی» روز سه شنبه در آیین تودیع و معارفه رئیس سازمان نظام پزشکی در بیمارستان شهید رجایی اظهار داشت: نباید فراموش کنیم که از چه شرایط سختی به وضعیت کنونی رسیده ایم و چه زحمات زیادی برای اینکار کشیده شده است.
وی با بیان اینکه حوزه پزشکی ذینفعان بسیار دارد، افزود:آنچه این عرصه را به موفقیت می رساند، رصایت نسبی همه ذینفعان و رسیدن به فهم و درک مشترک همگان است.
ربیعی ، اقدام های انجام شده در چهار سال اخیر برای بهبود عرصه سلامت و بهداشت را کافی ندانست و تاکید کرد که با توجه به جایگاه اجتماعی پزشکان در میان مردم انتظار می رود، تلاش بیشتری برای بهبود سلامت مردم داشته باشیم.
وی با قدردانی از زحمات «علیرصا زالی» رئیس پیشین سازمان نظام پزشکی، از وی به عنوان فردی سختکوش و صدیق یاد کرد که در چهار سال گذشته تلاش بسیاری برای ارتقای جایگاه نظام پزشکی کرده است.
ربیعی با بیان اینکه سازمان نظام پزشکی در دوره زالی دوران پر آرامشی را سپری کرد، به دکتر «ایرج فاضل» رئیس جدید سازمان نظام پزشکی خوشامد گفت و تاکید کرد که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کنار این سازمان و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وظیفه خود می داند که برای ارتقای سلامت مردم با این نهادها همکاری کند‌.
به گزارش ایرنا، آیین تودیع و معارفه رئیس سازمان نظام پزشکی با حضور اعصای این سازمان، سیدحسن قاصی زاده هاشمی وزیر بهداشت و علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی و علی نوبخت رییس کمیسیون بهداشت مجلس در بیمارستان شهید رجایی برگزار شد.
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
اقتصام** 2025**9132**1561**خبرنگار: لیلا جودی*انتشار: مژگان تواناانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید