13 طرح عمرانی در شهرستان بن افتتاح و کلنگ زنی می شودکمال اکبریان چالش تری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در شهرکرد تاکید کرد: برای این طرح ها 64 میلیارد و 400 میلیون ریال اعتبار ملی و استانی در نظر گرفته شده است.
وی افزود: از این تعداد 11 طرح عمرانی خدماتی با 45 میلیارد و 100 میلیون ریال اعتبار بهره برداری خواهد شد.
اکبریان چالش تری تصریح کرد: در هفته دولت امسال عملیات اجرایی دو طرح جدید شامل احداث سالن سقف کوتاه ورزش های رزمی بن و ساخت طرح 30 واحدی رفیع شهر وردنجان با 19 میلیارد و 300 میلیون ریال اعتبار آغاز می شود.
وی یادآور شد: این طرح ها در بخش های مختلف ورزشی، بهداشتی، درمانی، راه و شهرسازی، کشاورزی، شهرداری، بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسکن است.
فرماندار شهرستان بن اظهار کرد: احداث و افتتاح زمین چمن فوتبال شهرستان بن بعد از 12 سال، بهسازی و آسفالت 10 کیلومتر از محور ارتباطی شهرکرد – بن، راه اندازی سالن ورزشی و ایستگاه آتش نشانی شهر وردنجان، احداث و تکمیل خانه های بهداشت روستاهای حیدری و شیخ شبان، اصلاح و بهینه سازی بافت های فرسوده شبکه برق و آغاز خدمات رسانی پلیس به اضافه 10 از مهمترین طرح های آماده بهره برداری این شهرستان در هفته دولت امسال محسوب می شود.
وی گفت: با بهره برداری از طرح های شهرستان بن در هفته دولت امسال زمینه اشتغال مستقیم 13 نفر فراهم می شود.
دوم تا هشتم شهریور همزمان با شهادت محمدعلی رجایی رئیس جمهوری و محمدجواد باهنر نخست وزیر وقت در هشتم شهریور 1360 بنام هفته دولت نامگذاری شده است.
شهرستان بن در 30کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.
خبرنگار: وحید رئیسی دهکردی** انتشار دهنده:محمود رئیسی
7362/2097انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید